Tuubada isku dhafan ee tayada sare leh ee naqshadaynta galaaska waxay leedahay laba dhibcood oo diiradda la saaray iyo anode 64mm ah oo la xoojiyay. Awooddeeda kaydinta kulaylka anode-ka ee sare waxay suurtogal ka dhigaysaa in si ballaaran loogu isticmaalo hababka ogaanshaha caadiga ah iyadoo la adeegsanayo raajada caadiga ah iyo nidaamyada fluoroscopy. anode-yada si gaar ah loogu talagalay waxay u oggolaanayaan heerarka kala-baxa kulaylka oo sareeya, taasoo keenta koror ku yimaada wax-soo-saarka bukaanka iyo cimriga wax-soo-saarka oo dheer.
Tuubada raajada anode ee wareegaysa si loogu sameeyo fluoroscopy-ga hababka raajada X-ray.
| Danab Hawlgalka Ugu Badan | 130KV |
| Cabbirka Barta Fog | 0.3/0.6 |
| Dhexroorka | 64mm |
| Waxyaabaha Bartilmaameedka ah | RTM |
| Xagasha Anode | 10° |
| Xawaaraha Wareegga | 2800RPM |
| Kaydinta Kulaylka | 200kHU |
| Kala-baxa ugu Badan ee Joogtada ah | 475W |
| Fiilo yar | fmax=5.4A , Uf=7.5±1V |
| Fiilo weyn | Ifmax=5.4A, Uf=10.0±1V |
| Shaandhaynta Dhaxalka ah | 1mmAL |
| Awoodda Ugu Badan | 5KW/17KW |
7. Danabyada lagu tilmaamay jaantusyada ayaa ansax u ah transformer-ka oo leh xarun dhulka ah.
Wareegga anode-ka xawaaraha caadiga ah oo leh boodhadh aamusan
Anood isku-dhafan oo cufnaan sare leh (RTM)
Awoodda kaydinta kulaylka anode ee sare iyo qaboojinta
Wax-soo-saar joogto ah oo heer sare ah
Nolol aad u fiican
Tirada Dalabka Ugu Yar: 1pc
Qiimaha: Gorgortanka
Faahfaahinta Baakadaha: 100pcs kartoonkiiba ama loo habeeyey iyadoo loo eegayo tirada
Waqtiga Bixinta: 1 ~ 2 toddobaad iyadoo loo eegayo tirada
Shuruudaha Lacag-bixinta: 100% T/T horay loo sii bixiyay ama WESTERN UNION